call-us 050-6687575
צור קשר
ליצירת קשר
השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עבודות גבס

  עבודות גבס מיועדות לעיצוב חללים פנימיים. הגבס הינו חומר נוח לעבודה אשר ניתן לעצבו בדרכים שונות. ניתן להכין בעזרתו נישות, מחיצות, הנמכות תקרה, שרוולים למערכות מיזוג אוויר ועוד. את העבודה מבצעים מומחים לנושא באמצעות לוחות מיוחדים. חברת "האלופים בשיפוצים" בניהול יוסי מזרחי עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

  עבודות גבס – ביצוע עם גימור מושלם

  עבודות גבס מתבצעות על פי תקנים קיימים והתוצאה חייבת להיות מושלמת. הן נועדו ליצירת חללים פרקטיים אך גם נאים. עבודות אלו מבוצעות באמצעות לוחות גבס מיוחדים אשר ניתן לעבד אותם בקלות וליצור שפע של פינות מעוצבות בכל בית. בין היתר בסלון, בחדרי ילדים ועבודה במבואות ומעברים ועוד. כך ניתן לנצל את שטח החדרים, ליצור פינות אינטימיות, נישות אשר בתוכן מתקינים גופי תאורה נסתרים לצורך אווירה נעימה ועוד. חשיבות מיוחדת היא להתקנת מערכת מיזוג אוויר מיני מרכזית כאשר שרוולי האוויר שלה מועברים מעל הנמכת תקרה העשויה גבס. את הלוחות ניתן לעבד בצורות גיאומטריות שונות. כך, ניתן לייצר מדפים מעוגלים, כמו גם, עיצובים עגולים על התקרה שממנה ישתלשלו גופי תאורה נאים. בנוסף, לבנות קרניזים היוצרים צורות גיאומטריות דוגמת ריבוע, מלבן, טרפז ועוד.

  יתרונות לשימוש בגבס

  הגבס הינו חומר נוח מאוד לשימוש וקל לפירוק ומשום כך, ניתן לעצב ללא קושי כל חדר וחלל כל פעם מחדש. העבודות נעשות על פי תוכניות אותן מכין מעצב פנים. הוא יוסיף נקודות חשמל לתקעים ולתאורה אינטימית, יתכנן מדפים עליהם ניתן להניח פריטי נוי ועוד. לאחר התקנת הלוחות יש להוסיף עליהם טיח וצבע על מנת שישתלבו היטב בחלל הקיים. חברת "האלופים בשיפוצים" בניהול יוסי מזרחי מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. שירותיה כוללים הקשבה וייעוץ, יצירתיות ופתרון בעיות תוך כדי ביצוע, גימור מושלם, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהלה הינו בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהכרת התחום לעומק, מביצוע עשרות פרויקטים מוצלחים עבור לקוחות לאורך זמן ועוד. הוא ישמח להעמיד את התשתית שברשותו לטובת כל לקוח חדש.

  תקרות גבס בסלון

  תקרות גבס בסלון

  תקרות גבס בסלון מוסיפות רבות לעיצוב כל חדר הנמצא בבית אשר אתם רוצים שייצור מראה ייחודי וייצוגי. ניתן לנצלן גם כדי להניח מעליהן צנרת חשמל למשל. הגבס הינו חומר נוח לשימוש וניתן לעצב תקרות בצורות גיאומטריות רבות. עליהן גם ניתן להתקין גופי תאורה מסוגים שונים. חברת "האלופים בשיפוצים" בניהול יוסי מזרחי עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע חיוני.

  תקרות גבס בסלון – תכנון וביצוע מושלמים

  תקרות גבס בסלון נעשות עם תכנון המבוסס על תוכניות של ארכיטקט. במהלך העבודות עושים שימוש בלוחות גבס במידות שונות. ניתן לעבד אותן וליצור קרניזים עם צורות גיאומטריות שונות. בין היתר ריבועים, מלבנים, טרפזים ועוד. ניתן לייצור גם מדפים מעוגלים או עיצובים עגולים אחרים על התקרה ולשלשל ממנה מנורות תלויות לגובה הרצוי. מעצבים רבים בוחרים דווקא בקו עקלתוני מתפתל היוצר עניין משלו. קיימים עיצובים עדינים נוספים אותם ניתן לצבוע בצבעים שונים כדי ליצור תקרה מרשימה ושונה. שילוב מוצלח של צבעים יוסיף רבות לאווירה הקיימת. בתוך הגבס ניתן להשחיל חוטי חשמל מוסתרים. שימוש נוסף לגבס הוא יצירת שרוולים למיזוג אוויר. הדבר מתאים ליחידות מיני מרכזיות. גבס יכול לשמש גם ליצירת נישות, מחיצות ומדפים בסלון אשר משתלבות בצורה נהדרת עם התקרה המעוצבת.

  חומר אמין ומעולה

  הגבס הינו חומר אמין שניתן לעבדו בקלות. עקב כך הוא גם קל לפירוק, כך, שניתן ללא קושי לחדש את העיצוב בפרק זמן קצר יחסית וללא השקעה כספית גדולה. העבודות מתבצעות על ידי קבלנים חיצוניים או עובדים של הקבלן. לאחר התקנת הלוחות יש להוסיף עליהן טיח וצבע אותו בוחרים על פי הטעם האישי. העבודות הללו הן חלק מעבודות גמר בכל פרויקט שיפוצים. חברת "האלופים בשיפוצים" בניהול יוסי מזרחי מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. שירותיה כוללים ייעוץ, ביצוע נקי, גימור מושלם, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהלה הינו בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מהכרת התחום לעומק, מביצוע עשרות פרויקטים איכותיים עבור לקוחות לאורך שנים ועוד. הוא ישמח להעמיד את יכולותיו המוכחות ולשרת בשמחה כל לקוח חדש.

  ליצירת קשר
  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   שירותים נוספים