call-us 050-6687575
צור קשר
ליצירת קשר
השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  שיפוץ מקלחת

  שיפוץ מקלחת נחשב לפרויקט מורכב בגלל סיבות שונות. אחת הבעיות החשובות שאיתם צריך להתמודד הוא נושא האיטום. עניין זה חשוב במיוחד כאשר המקלחת ממוקמת בקומה עליונה. מעבר לכך, יש לבצע את עבודות הגימור בצורה מושלמת. חברת "האלופים בשיפוצים" בניהול יוסי מזרחי עוסקת בתחום וניתן ליצור עימה קשר ולקבל ממנה מידע חיוני.

  שיפוץ מקלחת – עם תכנון נכון

  שיפוץ מקלחת נעשה בהזדמנויות שונות כמו הרצון להתחדש או עקב צנרת בלויה הגורמת לנזילות תכופות ועוד. בכל מקרה – יש לתכנן היטב. תהליך השיפוץ מורכב ורב שלבי וכולל את הריסת הקרמיקות והריצוף הקיימים, סילוק אביזרים, כלים סניטריים ופינויים נוספים. כאן מתחילות עבודות ראשוניות של הנחת תשתית של מערכות ועבודות גמר הכוללות הנחת אביזרי קצה. העבודות נעשות על ידי טייחים, רצפים, חשמלאים, אינסטלטורים, מתקיני ארונות ומראות ועוד. בכל מקלחת יש צנרת רבה להכנסת מים נקיים ולהולכת שפכים החוצה. מרבית המערכת להולכת מים מצויה מתחת לבלטות ובתוך הקירות ולכן, יש חשיבות לשימוש בחלקי צנרת תקניים ובין היתר, צינורות פלסטיק תקניים, מחברים, גומיות ואטמים וכדומה. הקבלן מספק את כל החומרים האפורים דוגמת ברזל, חול, מלט, וכדומה. אביזרי הקצה כולל קרמיקות נרכשים על ידי בעל  הבית על פי טעמו, צרכיו ותקציבו. עבודות הגמר מסתיימות בהנחת קרמיקות, התקנת אמבטיה, כיורים, אסלות ועוד. לבסוף התקנת טושים, ברזים, אסלות השלמת טיח וצבע וכדומה.

  חשיבות לאיטום יעיל

  בעת שיפוץ מקלחת מקדישים תשומת לב לנושא האיטום. העבודות נעשות למניעת זליגת מים מהאמבטיה אל  המרחב הפנימי של הבית, וכן, כדי למנוע רטיבות מתחת לקרמיקות, למרצפות וכדומה. כאן ייעשה שימוש בחומרי איטום מהטובים ביותר שיש כדי למנוע נזילות לטווח ארוך. תשומת לב מיוחדת תינתן להתקנה מיטבית של קרמיקות. חברת "האלופים בשיפוצים" בניהול יוסי מזרחי מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. שירותיה כוללים ייעוץ ספציפי לכל מצב, גימור מושלם, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהלה, יוסי מזרחי הינו בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מהכרה מיטבית של התחום, מביצוע עשרות פרויקטים דומים מעולים ללקוחות לאורך זמן ועוד. הוא ישמח לתת מענה לקוחות חדשים.

  שיפוץ חדר רחצה

  שיפוץ חדר רחצה

  שיפוץ חדר רחצה נעשה בנסיבות שונות ובמיוחד כאשר יש רצון להתחדש. כל פרויקט כזה מורכב כי מדובר בהחלפת מערכת אינסטלציה. נושא האיטום, למשל, הינו חשוב ביותר אבל כך גם נושא התקנת הקרמיקות ובכלל מה שקשור לעניין השיפוץ. בחדר רחצה יש חשיבות רבה לעיצוב פרקטי שאף נראה במיטבו. חברת "האלופים בשיפוצים" בניהול יוסי מזרחי עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע חיוני.

  שיפוץ חדר רחצה – תכנון מיטבי

  שיפוץ חדר רחצה חייב להיעשות עם תכנון מיטבי. אחת הסיבות לכך הוא שמדובר, לרוב, על שטח קטן שיש להכניס אליו כלים סניטריים, ארונות, אמבטיה ואולי גם מקלחון. יש להתחשב באלמנטים רבים של בחירת מיקום, איטום, גופי תאורה, מקומות לאחסון ועוד. הקבלן, מבצע העבודה, מקבל לידיו תוכניות ועובד על פיהם. השלב הראשון הינו הריסת הקיים. מדובר על צנרת ישנה, קרמיקות, ריצוף וכל מה שקיים. מכאן מתחיל שלב בנייתה. יש כמובן צורך בצנרת להכנסת מים ולפינוי שפכים. רוב הצנרת מצויה מתחת לריצוף ובתוך הקירות ויש חשיבות להתקנה תקנית. נושא האיטום חשוב מאוד והרצון הוא למניעת זליגת מים אל המפלס של הבית. כאשר הוא ממוקם בקומה עליונה אז מניעת נזילות אל התקרה שמתחת. עבודות הגמר חשובות מאוד כי התקנת קרמיקות חלקה ומדויקת תיצור את המראה ההרמוני, הנעים, המפנק והמזמין שרוצים לקבל בחדר רחצה.

  שימוש בחומרים איכותיים

  הקבלן אחראי על הבאת החומר האפור ובין היתר, מלט, חול, חומרי בנייה ואיטום, צבע ועוד. הוא ישתמש בחומרים תקניים ומעולים אשר מחזיקים מעמד לאורך שנים ללא בלאי כמו צנרת, אטמים, גומיות ועוד. בעל הבית מביא את הקרמיקות והכלים הסניטריים אותם הוא בוחר על פי טעמו, צרכיו, תקציבו וכו'. חברת "האלופים בשיפוצים" בניהול יוסי מזרחי מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. שירותיה כוללים ייעוץ, גימור מושלם, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. יוסי הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהכרה מיטבית של התחום, מביצוע עשרות פרויקטים מוצלחים ללקוחות לאורך זמן ועוד. הוא ישרת בשמחה לקוחות חדשים.

   

  ליצירת קשר
  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   שירותים נוספים